субота, 21 січня 2017 р.

Шановні освітяни!

Сьогодні в умовах реформування освіти, демократизації управління нею, активно розвиваються дві тенденції:

  • зростання вимог держави, соціуму, суспільства, і самих учнів  до якості результатів освітньої діяльності, що веде за собою збільшення програмного навантаження, інтенсифікацію та напруженості навчального процесу,
  • зростання запитів учнів і їх батьків до комфортності процесу навчання, що не можливо без індивідуалізації підходів, персоніфікації змісту навчального матеріалу.
Підвищення якості підручників, методичних посібників, використання комп'ютерної техніки допоможе цього досягти, але повністю не зможе вирішити поставлених питань без професіонального педагога. Таким чином, підвищення професіоналізму педагогів - це ключове завдання, без якого успішне реформування освіти не можливе.
Відомий кібернетик  Норберт Вінер  сказал: Ми змінили своє оточення так радикально, що тепер повинні змінювати себе, щоб жити в цьому новому оточенні.
Проте, ніхто не зможе зробити вчителя професіоналом - тільки сам учитель, якщо він цього захоче. Саме таку думку висловлює теорія адаптивного управління. А науковці,  керівники закладів освіти та методичні служби мають кожному в цьому допомогти:
- побачити власні резерви,
- визначити ефективні шляхи персонального розвитку,
- отримати доступ до якісних методичних та науково-теоретичних матеріалів,
- постійно здійснювати персональну підтримку шляхом організації методичних навчань та індивідуальних консультацій....

Саме з метою підтримки педагогів на шляху до їх професіоналізму розроблено і працює цей портал. 
Ми зібрали науково-обґрунтовані та перевірені часом методики самодіагностики діяльності учителя і навчально-методичні матеріали для організації самоосвітньої діяльності. 
Ми застосовуємо найпередовіші педагогічні та комп'ютерні технології. 
Ми не контролюємо - ми допомагаємо кожному зрозуміти власні освітні потреби, обрати шлях до власного "Олімпу" і підвищувати власний професіоналізм за індивідуальним освітнім маршрутом: у зручному темпі, у зручному місці, у зручний для Вас час.
Ми готові підтримати кожного індивідуальними консультаціями! 

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!

Немає коментарів:

Дописати коментар